![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-06-14_14-03-24.jpg)
З цією метою, 13 червня, рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання в м. Суми.
Під час заходу було проведено інформування населення щодо безпеки в побуті та дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Особливу увагу рятувальники акцентували на забороні спалювання сухої рослинності на відкритих територіях та присадибних ділянках.
Схожі заходи сьогодні також проведено в м. Лебедин та смт. Краснопілля Сумського району.
Загалом, цього дня рятувальниками проінформовано понад 150 громадян.