![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-04-20_15-57-53_2.jpg)
Як було встановлено, загоряння сталося у ванній кімнаті. Через сильне задимлення вогнеборці працювали у захисних апаратах. О 16:13 вдалося локалізувати пожежу, запобігши поширенню її з осередку горіння на інші кімнати та весь будинок. О 16:42 полум’я повністю приборкали.
Всього на гасіння залучалося 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
За попередніми висновками, припустима причина пожежі – коротке замикання електромережі. Для запобігання таким випадкам не вмикайте одразу кілька електроприладів, що може призвести до перевантаження електромережі та подальшого загоряння. Дотримуйтеся у побуті правил пожежної безпеки!
Головне управління ДСНС України у Сумській області