![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/bragazeta-ru-photo_2022-04-17-20.42.33-e1650217527135-1024x576.jpeg)
Городянки вичікують будь-яку можливість, щоб запастися прокладками та іншими засобами гігієни. Умовляння влади, що товарів достатньо, дефіциту не буде, на дівчат і жінок, зважаючи на все, діють погано. Вони вважають, що прокладки якщо і продаватимуться, то за іншими цінами, тому намагаються зробити запаси.
Напередодні в рядовому магазині торгової мережі "Магніт" у Брянську одна з читачок "Брянських новин" виявила порожні полиці. Як виявилось, городяни скупили кошти гігієни, які продавалися зі знижкою.
При цьому багато магазинів все ще продають прокладки з обмеженнями. Так, у «Магніті» діє ліміт – не більше трьох у руки.