![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_163_37.jpg)
Вчора, близько 6:00 години, до поліції надійшло повідомлення від працівника одного з магазинів про те, що невідомий розбив скло у кіоску. Також заявник надав опис зовнішності та одягу правопорушника. На місце події направились правоохоронці.
У ході реагування на повідомлення, працівники управління поліції охорони в Сумській області помітили перехожого, який підходив під опис заявника. Поліцейські зупинили чоловіка, але останній поводив себе агресивно та відмовився називати свої дані. А згодом дістав із сумки ніж, став розмахувати ним перед поліцейським та висловлювати погрози вбивством.
В якості допоміжних сил на місце події прибули працівники відділу реагування патрульної поліції. Для обмеження рухомості зловмисника правоохоронці застосували кайданки. Чоловік і надалі відмовлявся надавати документи та представлятись. За сприяння працівників сектору кримінального аналізу Сумського РУП, поліцейські встановили особу злочинця – ним виявився 37- річний конотопчанин. Його затримали у процесуальному порядку. Ніж, яким останній погрожував правоохоронцю, вилучено.
Наразі слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». Також вирішується питання про притягнення чоловіка до відповідальності за пошкодження чужого майна. Слідство триває, повідомили у Відділі комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...
Сьогодні, 17 липня, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні Героєм, штаб-сержантом, інспектором прикордонної служби...
З нагоди Дня міста та 365-ї річниці перемоги у Конотопській битві присвоєно Почесне звання “Почесний громадянин Конотопа”:...
Про це повідомили в Конотопській міській раді....
9 липня конотопці провели в останню путь земляка, який загинув на війні....