![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/437546969_772643621671051_6106611621746581846_n.jpg)
У співпраці з ГО «Екоклуб» заплановано встановлення сонячної електростанції потужністю 30 кВт для забезпечення потреб КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.М.Давидова».
Протягом минулого року управлінням економіки Конотопської міської ради здійснювався активний пошук позабюджетних джерел фінансування для забезпечення сфери охорони здоров’я громади альтернативними джерелами електроживлення, зокрема сонячними електростанціями.
За результатами проведеної роботи було залучено 5,3 млн. грн. грантових коштів та розпочато реалізацію 3-х проєктів у КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.М.Давидова», які передбачають встановлення сонячних електростанцій для компенсації власного споживання електричної енергії лікарнею.
Загальна потужність СЕС, які заплановано встановити становить 144кВт, економія коштів від роботи СЕС становитиме майже 1,2 млн. грн на рік, повідомили в мерії Конотопа.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Хмельницький лікувально-діагностичний центр почав продавати електроенергію, що виробляється за допомогою сонячних панелей....
Компанія “ДТЕК Мережі” з початку 2023 року підключила до електромереж 1 150 сонячних та вітрових електростанцій загальною потужністю 112,3 МВт....
У Конотопському ліцеї №1 продовжується впровадження заходів демонстраційного проєкту «Енергоефективна санація системи опалення будівлі Конотопської гімназії», що фінансується за рахунок...
Сьогодні, під час засідання сесії, депутати ухвалили рішення щодо улаштування мережевої сонячної електростанції для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання будівлі КНП...