![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/405085067_832659612227866_390290657006262713_n.jpg)
На даний час вже змонтовано індивідуальний тепловий пункт, облаштовано майданчик та встановлено сонячну електростанцію, тривають роботи з демонтажу старої та монтажу нової системи опалення у першому блоці будівлі.
Даний проєкт спрямований на зменшення споживання теплової та електричної енергії будівлею, а також забезпечить енергонезалежність закладу, повідомили в мерії Конотопа.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні, 17 липня, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні Героєм, штаб-сержантом, інспектором прикордонної служби...
З нагоди Дня міста та 365-ї річниці перемоги у Конотопській битві присвоєно Почесне звання “Почесний громадянин Конотопа”:...
Про це повідомили в Конотопській міській раді....
9 липня конотопці провели в останню путь земляка, який загинув на війні....
Від імені громади 8 липня ювілярку вітали міський голова Артем СЕМЕНІХІН та перша заступниця Світлана САМСОНЕНКО....