![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/sonyachna_elektrostanc311022.jpg)
Дана ініціатива реалізовуватиметься за рахунок грантового фінансування у рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.
Загальна вартість проєкту – 99990,6 євро.
Співфінансування з бюджету Сумської міської територіальної громади страхової суми гранту (10% від суми гранту): 10000 євро. Кошти будуть передбачені в бюджеті громади на 2023 рік.
Впроваджувати проєкт планують уже з наступного року, це дасть змогу не тільки економити кошти, а й використовувати альтернативні джерела енергії, що актуально нині, повідомляє Сумська міська рада.
Хмельницький лікувально-діагностичний центр почав продавати електроенергію, що виробляється за допомогою сонячних панелей....
За інформацією Управління економіки КМР, 24 квітня, заступник міського голови Юрій Павлов зустрівся з технічною експерткою ГО «Екоклуб», яка в...
Компанія “ДТЕК Мережі” з початку 2023 року підключила до електромереж 1 150 сонячних та вітрових електростанцій загальною потужністю 112,3 МВт....
У Конотопському ліцеї №1 продовжується впровадження заходів демонстраційного проєкту «Енергоефективна санація системи опалення будівлі Конотопської гімназії», що фінансується за рахунок...