“Черкаси-Венето” обіграли БК “ХАІ” 51:40. Баскетболістки “Полтава-Баскет-СумДПУ” переграли “Переяслав” 59:44 (12:17, 20:12, 12:6, 15:9). Після програної першої чверті далі полтавсько-сумська команда заволоділа ініціативою і довела матч до перемоги. У переможниць кращими були Вікторія Пазюк — 15 очок + 9 підбирань, Катерина Костенко - 14 очок + 12 підбирань, Анна Череп - 10 очок + 10 підбирань + 6 перехоплень.
Сьогодні наші зіграють проти господарок майданчику.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Баскетбольний клуб СумДУ вписав знакову сторінку в історію команди, вперше піднявшись на найвищу сходинку спортивного п’єдесталу на літній Універсіаді України...
БК “СумДУ” обіграв “Львівську Політехніку” в матчі за бронзу Молодіжної ліги України....
Хлопці з Роменського ліцею № 4 – баскетбольна надія Сумщини....
29 травня в Молодіжній лізі відбулися півфінальні матчі....
28 травня у Києві та Пущі-Водиці відбулися матчі 1/4 фіналу чоловічої Молодіжної ліги....