![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/870bf8eb-82cc-4886-b009-473f6ceca6d7.jpeg)
До правоохоронців надійшла оперативна інформація про те, що в одному з лісів біля міста невідомий чоловік незаконно спилює дерева. Поліцейські негайно розпочали перевірку даного факту.
Прибувши на місце події було встановлено, що 31-річний чоловік встиг випиляти 4 дерева породи сосна. У ході огляду було виявлено та вилучено зрізи з колод та пнів, мотозку та бензопилу.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Завдяки працівникам кримінальної поліції вдалося запобігти вирубці дерев на території лісового масиву поблизу с. Великий Бобрик. За вчинене зловмиснику загрожує...
Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох чоловіків, які здійснили незаконну порубку дерев (ч....
Охтирською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно майстра лісу Великописарівського підрозділу Дочірнього підприємства «Охтирський лісгосп», який...
За процесуального керівництва Кролевецького відділу Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру 32-річному чоловікові за фактом незаконного порубу дерев....
Факт неправомірних дій групи осіб викрили працівники управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Сумській області. Наразі встановлюються збитки...