![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2023-12-25_15-27-35_2.jpg)
На місце виклику прибуло відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з районного центру та місцева пожежна команда із с. Каліївка.
Як було встановлено, вогонь охопив значну площу будинку. Ускладнювало ситуацію те, що будівля в середині була дерев'яна. Для забезпечення безперебійної подачі води на гасіння, автоцистерни довелося дозаправляти від місцевої водойми. О 12:48 загоряння вдалося локалізувати, запобігши його поширенню на всю будівлю та поруч розташовані 2 господарчі споруди. Для виявлення прихованих осередків горіння довелося розбирати конструкції. О 16:35, використавши близько 27 т води, пожежу приборкали.
Всього на гасіння залучалося 6 чоловік особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки ДСНС України, 1 працівник та 1 автомобіль місцевої пожежної команди.
За попередніми висновками, припустима причина загоряння — необережність під час використання свічок. Для запобігання таким випадкам будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки, повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
Упродовж 15 липня у всіх районах Сумської області були зафіксовані займання в природних екосистемах....
Сьогодні о 4:13 надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку на двох господарів в смт Свеса....
Сьогодні о 01:08 вогнеборці приборкали пожежу, яка виникла в одному із прикордонних населених пунктів Шосткинського району, через ворожий обстріл....
12 липня, о 01:48 в одному з населених пунктів Шосткинського району, співробітники ДСНС ліквідували пожежу в житловому будинку мирних громадян,...