![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_272_13.jpg)
На місці автопригоди інспектори попередньо з’ясували, що 27-річна жінка, яка керувала транспортним засобом Opel Astra, допустила наїзд на дівчину, яка перетинала проїжджу частину нерегульованим пішохідним переходом.
Внаслідок ДТП 15-річна сумчанка отримала тілесні ушкодження. Лікарі поправили її до медичного закладу для надання необхідної допомоги.
Для з’ясування обставин події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Водій автомобіля «Skoda» не помітив електровелосипед, в результаті чого відбулося зіткнення, а кермувальник двоколісного опинився у лікарні. У поліції розпочато...
Поліцейські Шостки встановлюють обставини автопригоди, в якій постраждала велосипедистка....
Учора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Гетьмана Павла Скоропадського....
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....