![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_208_16.jpg)
Обласний обранець пішов служити до лав ЗСУ влітку 2022 року і зараз він старший солдат бойової групи, який боронить Україну у складі Сил Спеціальних Операцій.
Відзнаку військовому вручили за виконання бойових завдань та високі показники у бойовій підготовці.
Відзнака «Золотий хрест» займає особливе місце серед почесних нагрудних знаків головнокомандувача ЗСУ. Нею нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності, повідомили в облраді.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Олександр з села Гамаліївка що на Сумщини з перших днів повномасштабного вторгнення боронить нашу країну. На разі проходить службу в...
Майстер-сержанту Олексію Федорову назавжди 42. Він помер 22 жовтня 2023 року через поранення, отримані під час виконання завдань у зоні...
За мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, та самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента України медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно)...
Нагороду за вагомий особистий внесок у наданні волонтерської допомоги та розвитку волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення...
Указом Президента України від 26.07.2023 року №448/2023 Євген Моголенець нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно)....