![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/64e26af36b1a3d4c52dc46e996eafd6a.jpg)
У ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання, спрямованого на виявлення та припинення кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, оперативні працівники отримали інформацію про те, що один із жителів міста Конотоп може займатись злочинною діяльністю.
Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка було виявлено психотропні речовини, «PVP- сіль» вагою 365 г, «амфетамін» вагою 152 г та 67 пігулок «екстазі». Зловмисник пояснив, що зберігав психотропи з метою збуту.
Усі виявлені речові докази правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру. Слідство триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Минулої доби у Сумах та Шостці правоохоронці виявили у місцевих мешканців наркотичні речовини, які вони зберігали з метою власного вживання....
Водій трактору «МТЗ-80» був зупинений працівниками поліції за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Для уникнення відповідальності запропонував гроші, а...
Правоохоронці Охтирщини повідомили про підозру чоловіку у незаконному вирощуванні нарковмісних рослин....
Працівники Сумського районного управління поліції під час поверхневої перевірки виявили у 42-річного жителя обласного центру таблетки метадону. За аналогічних обставин...
Патрулюючи вулицю Засумську, патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили підозрілого чоловіка. Побачивши патрульних, він різко зупинився та помітно нервував. Коли...