![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/400925087_683759543856653_1377147474242465115_n.jpg)
Затишний хол з зоною відпочинку дозволить комфортно провести час очікування на прийом до лікаря.
«Реєстратура обласної клінічної лікарні, яку ми сьогодні побачили – це дійсно приклад того, яким має бути хол поліклініки за європейським зразком. Тут усе зроблено як для зручностей пацієнтів, що звертаються до лікарів, так і для самого медичного персоналу. Реєстратура цієї лікарні наразі є забезпеченою сучасним обладнання, новими меблями, якісною технікою. Це яскравий приклад того, як спільними зусиллями, об’єднавшись, можна робити дуже важливі справи, незважаючи на війну. Це наш крок до перемоги», - наголосив в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Анатолій Котляр.
На сьогодні обласна консультативна поліклініка є сучасним центром надання амбулаторної медичної допомоги мешканцям районних міст та містечок, сільським мешканцям Сумської області та жителям м. Суми; розрахована на 380 відвідувань у зміну, проводяться прийоми за 32 лікарськими спеціальностями, з них 9 – єдині в області. Щодня поліклініку відвідує 600-800 пацієнтів.
Поліклініка оснащена сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє провести безкоштовні дослідження: всі види рентгенографії, рентгеноскопії, комп’ютерному томографію, електронейро-міографію; для хворих із захворюваннями бронхолегеневої системи – бронхоскопію, спірографію, пневмотахометрію, електрокардіографію; при захворюваннях судин – ультразвукове дослідження судин голови та шиї, верхніх та нижніх кінцівок, реовазографію; повний спектр ультразвукової діагностики на найсучаснішому апараті експертного класу (щитоподібної залози, органів черевної порожнини, органів малого тазу, легень, серця); пробу з дозованим фізичним навантаженням (тредміл-тест) для визначення серцевої недостатності, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Унікального пацієнта із дзеркальним розташуванням внутрішніх органів прооперували охтирські хірурги....
Керівництво громади представило колективу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» нового директора....
Про це повідомила Жанна Хатинська, завідувачка вірусологічної лабораторії Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб....
Під час засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради розглядалося питання про внесення змін до фінансових планів медзакладів (ЦРЛ, дитячої лікарні,...
Було підбито попередні підсумки проєкту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України». Він здійснюється за...