![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1d917f0c-135f-4bc5-9bcc-e8621c74fd50.jpg)
На лінію 102 надійшло повідомлення від головного державного інспектора Сумського рибоохоронного патруля про незаконний вилов риби невідомими за межами одного із сіл Роменського району. На місце події негайно направилась слідчо-оперативна група поліції.
Правоохоронці виявили поблизу річки Сула двох чоловіків із рибацьким знаряддям. Зокрема, у них при собі було сім сіток для вилову риби, гумовий човен та річкова рибу різного виду у кількості 64 штук. Все виявлене під час огляду було вилучено.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
На Сумщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який здійснив незаконний вилов риби. Своїми діями житель м. Ромни завдав шкоди природі...
31 травня в ході проведення рибоохоронного рейду по Роменському району групою державних інспекторів Сумського рибоохоронного патруля задокументовано грубе порушення правил...
Співробітники Шосткинського районного управління поліції в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою "Нерест" у ході перевірки, на одному із...
Браконьєрські знаряддя лову та кілька десятків рибин вилучили працівники поліції у чоловіка на річці Свига, що протікає ...
21 травня в ході проведення рибоохоронного рейду по Охтирському району групою державних інспекторів Сумського рибоохоронного патруля задокументовано грубе порушення правил...