![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/398175879_324480943552050_7338822181172269579_n.jpg)
Цей проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program.
Сьогодні до Тростянецької міської ради завітав з робочим візитом експерт проєкту Артур Гроссман. Він взяв участь в робочій нараді з питань створення добровольчих пожежних команд у старостинських округах громади, яку провів заступник міського голови Юрій Заяц.
В ході наради до обговорення цієї важливої теми долучилися: Володимир Пиріг – помічник начальника ГУ ДСНС України у Сумській області з питань розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони; Іван Дацько – начальник відділу «Інспекція з благоустрою та муніципальної безпеки» Тростянецької міської ради; Олександр Гончаренко – начальник 24 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Сумській області та його заступник Іван Лобода.
Учасники наради також побували в Білці, одному з найбільших сіл громади, й оглянули приміщення, які підходять для можливого розміщення в них добровільної пожежної команди після здійснення необхідних ремонтних робіт.
«Якщо Тростянецька громада пройде І I етап відбору в даному проєкті, то отримає допомогу в організації навчання для добровольців, в оснащенні добровільних пожежних команд, забезпеченні їх спецодягом, також експерти ділитимуться своїм досвідом та напрацюваннями», - повідомив Іван Дацько.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
7 липня в Тростянці свої двері для відвідувачів відкрив «ХАБ «Незламні» - сучасний простір для самотніх людей, внутрішньо переміщених осіб,...
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...
На черговому пленарному засіданні 18 сесії 8 скликання депутати Тростянецької міської ради перед депутатами було поставлено декілька задач щодо реформування...