![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/271659797_3115996911981466_1869735153501249491_n_3.jpg)
Сьогодні 31.10.23 з 23.00 та завтра 01.11.23 до 06.00 ранку в зв'язку з заміною запірної арматури, буде відсутнє водопостачання в місті крім району "житловий масив", йдеться в повідомленні.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
КП "Міськводоканал" повідомляє про припинення водопостачання....
Про припинення водопостачання повідомляє КП "Міськводоканал"....
Зловмисник розмахував ножем та висловлював погрози поліцейському, який виконував службові обов’язки. Наразі чоловікові вже повідомлено про підозру у вчиненому....
Про припинення водопостачання повідомляє КП "Міськводоканал"....
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...