![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_185_23.jpg)
Відкриття колективної фотовиставки «Найцінніше» від фототовариства «Друзі Дагера» заплановано на 17.00 30 липня у Сумській міській галереї (вул. Соборна, 27).
Людство не припиняє передавати через фотографію особисте бачення світу, демонструючи співчуття, підтримку, бунт, гнів, надію, мрії чи спогади... Але кожну світлину і ідею подати її на публічне сприйняття об'єднують певні цінності. Цінності-обереги, цінності-нагадування, цінності-миті...
Мета діяльності товариства «Друзі Дагера» – пізнання оточуючого світу, відкриття для себе об’єктів культурної та історичної спадщини, популяризація багатого минулого українського народу за допомогою фотомистецтва і бажання робити добрі справи.
Разом вчимося, спілкуємося та робимо світ кращим.
Вхід вільний.
Фототовариство "Друзі Дагера" об'єднує роботи своїх світливців під темою "Найцінніше". Вони впевнені, що кожен із відвідувачів розділить бачення цінного і прихильність до розкритого світу через добірку особливих фотографій.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
“БІРЖА КРАМУ” від ГО "Суми майбутнього" та "Креативно-Реактивної Ями" повертається....
22 липня сумчан запрошують у затишний Арт-Дворик (вул. Воскресенська, 6а) на мистецько-краєзнавчу подію «ОЛЕСЬ і СУМИ»....
У суботу, 20 липня, відбудеться фестиваль сумського крафту....
Агенція промоції "Суми" запрошує на презентацію книги Павла Парфіна....
20 липня на стадіоні “Ювілейний” у Трибуна парку проведуть фестиваль сумського крафту....