На місці автопригоди інспектори попередньо з’ясували, що 66-річний водій транспортного засобу Mazda виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з транспортним засобом ГАЗ, водій якого рухався в зустрічному напряму.
Унаслідок автопригоди водій автомобіля Mazda, а також 60-ти та 53-річна пасажирки транспортного засобу ГАЗ отримали тілесні ушкодження. Лікарі шпиталізували їх до медичного закладу для надання допомоги.
Для з’ясування обставин події на місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....