![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_38_61.jpg)
…Сто років тому, 7 вересня 1923 року у родині селянина Михайла Черевка народилася перша дівчинка. Михайло Артемович із дружиною Катериною Михайлівною назвали її Ганною. Всього у родині Черевків було четверо дітей.
І ось сьогодні Ганна Михайлівна святкує свій столітній ювілей. До оселі старшої доньки іменинниці Любові Курбет, де мешкає Ганна Михайлівна, у Вознесенку з’їхалися гості із Буринської громади, сусідніх сіл, обласного центру. Адже має ювілярка семеро онуків, вісім правнуків і навіть три праправнуки.
Затишні кімнати водночас наповнилися гомінкими вітаннями, різнобарв’ям квітів, святковими тортами і подарунками…
- Наша мама ще у свої дев’яносто п’ять років поралася по господарству, на городі господарювала, - розказувала друга донька Ніна Марченко. – Усе життя, скільки я знаю, працювала і нас до праці привчила… Навчила цінувати кожну хвилину, дбайливо і щиро ставитися до усіх, допомагати у скруті.
Більше сорока років трудилася Ганна Михайлівна у тамтешньому колгоспі, має за сумлінну працю урядові нагороди, численні грамоти, інші відзнаки.
Довелося ювілярці пережити страшні роки голодомору та Другої світової війни. І сама Ганна Михайлівна, і доньки переказують спогади, як їй доводилося їздити із односельцями на підводі до Хоружівки копати окопи.
У 1945 році вийшла заміж за Василя Максимовича Кривобока, разом з яким побудували будинок, виростили трьох дітей. У 1999 році Василь Максимович пішов у засвіти, а Ганну Михайлівну тепер провідують усі, для кого вона дарує тепло свого серця.
- Ми обов’язково після Перемоги відсвяткуємо ще раз день народження нашої мами і бабусі, - ділилися мріями віншувальники Ганни Михайлівни. Аби лише прийшла омріяна Перемога.
…Святковий торт, що прикрасили ювілейні три святкові цифри, доводиться бачити не щодня! А букети квітів, медаль від родини, а найголовніше – щоденна турбота і увага до жінки такого поважного віку, додали ще один сяючий промінчик в осінній день життя Буринської територіальної громади, повідомили в мерії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумчанка Олена ТКАЧЕНКО відсвяткувала 100-річний ювілей....
Від імені громади 8 липня ювілярку вітали міський голова Артем СЕМЕНІХІН та перша заступниця Світлана САМСОНЕНКО....
Сьогодні, 15 червня, з ювілеєм у 100 років вітали охтирчанку Анастасію Петрівну Сопітько....
18 травня свій 100-річний ювілей святкує жителька с-ща Ямпіль Клименко Марія Іванівна....
Сьогодні, 28 лютого, глухівчанин Єгор Олексійович Дмитрієв приймав вітання з нагоди свого 100-річчя....