![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1ce22255-35ae-4810-81a2-2be2ce63c78d.jpg)
Близько 18:15 години до Конотопського районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Деповській сталося зіткнення автомобіля та мотоцикла. На місце події негайно направилась слідчо-оперативна група.
Як попередньо встановили поліцейські, автомобіль «ВАЗ 21099» під керуванням 52-річного чоловіка здійснював поворот з вулиці Успенсько-Троїцька на вулицю Деповська та допустив зіткнення з мотоциклом «Simson», яким керувала 15-річна дівчина.
Внаслідок пригоди неповнолітню госпіталізовано до Конотопської центральної лікарні для надання медичної допомоги.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобами, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Досудове розслідування триває.
Крім того, поліцейські нагадують про заборону керування мотоциклами та скутерами особам, які не досягли 16-річного віку. Також, закликають батьків неповнолітніх роз’язснити дітям якими наслідками може обернутись нехтування правилами безпеки на дорозі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...