Прибувши на місце події працівники поліції попередньо встановили, що 58-річний водій, керуючи автомобілем ГАЗ 53, під час виїзду на перехрестя допустив зіткнення з мопедом Mustang, під керуванням 69-річного чоловіка.
У результаті чого останній отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до медичного закладу. Транспортні засоби поміщено на майданчик для тимчасового зберігання.
Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, повідомляє поліція Сумщини.
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....