![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_287_6.jpg)
ФК “Вікторія” зіграє в гостях проти дебютанта Прем’єр-ліги черкаського “ЛНЗ”, який за два роки пройшов другу та першу ліги українського чемпіонату. Команди зустрічалися свого часу ще в аматорському чемпіонаті України: у фіналі 2021 року сильнішими були черкащани 2:0.
У теперішньому розіграшу Кубку України “Вікторія” пройшла два раунди, обігравши “Дружбу” з Мирівки 2:1 та “Інгулець” з Петрового 1:0. “ЛНЗ” як представник Прем’єр-ліги стартує одразу з 4-го раунду. Наразі “Вікторія” на другому місці в групі Б першої ліги, “ЛНЗ” — на 13-му у Прем’єр-лізі.
Сьогодні матч заплановано на 16.00.
14 липня тростянецькі футболісти зіграли черговий матч у рамках підготовки до нового сезону у другій лізі....
ФК “Вікторія” продовжує підготовку до нового сезону....
Тростянчани продовжують підготовку до нового сезону в другій лізі....
7 липня ФК “Вікторія” зіграла третій матч у рамках підготовки до нового сезону....
6 липня пройшли матчі 9-го туру чемпіонату області з футболу, повідомили в АФСО....