![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_207_16.jpg)
Днями до чергової частини Роменського районного відділу поліції з заявою про шахрайство звернулася 61-річна жителька міста. Жінка пояснила, що їй протягом дня почали надходити телефонні дзвінки з різних номерів. Під час розмов невідомі представлялися працівниками банку та пропонували допомогу, аби завадити крадіжці грошей з її банківських карток. Тож, аби завадити цьому, заявниця довірливо виконала всі вказівки невідомих. Та власноруч перерахувала більше 100 000 гривень на рахунок аферистів.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України та розпочали всі необхідні заходи по встановленню місця знаходження шахраїв.
“Шановні громадяни, звертаємось до вас з проханням недовіряти невідомим телефонним співрозмовникам. У випадку, якщо до вас зателефонували невідомі та представилися працівниками банку та під різними приводами почали випитувати ваші особисті дані, прохати провести якісь операції або ж ввести певні комбінації, повідомити їм секретні коди, що прийшли вам в смс-повідомленнях чи коди банківських карток – не вірте їм. Запам'ятайте, так діють лише аферисти. Ніхто з працівників банку не має права випитувати у вас цих даних. У будь-якому випадку перервіть розмову і зверніться у найближче до вас відділення банку. Так ви вбережете себе та свої заощадження від аферистів” — коментує Наталія Авруцька, інспектор з комунікації Роменського районного відділу поліції, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...
Всі вони повірили досить сумнівній інформації, яку отримали з неперевірених та невідомих джерел і в результаті втратили свої гроші....
Поліція Сумщини вкотре застерігає громадян нікому не повідомляти свої особисті дані та дані банківських карток....