![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1902d626-9fcf-4944-a6b0-e58d588919cf.jpg)
Як було встановлено, вогонь охопив господарчу споруду по всій площі, сіно до 2 т та речі домашнього вжитку. Для безперебійної подачі води автоцистерну дозаправляли від пожежного гідранту, що знаходився на відстані близько 2 км від осередку горіння. О 11:52 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння, запобігши перекиданню полум’я на поруч розташовані житловий будинок та іншу господарчу споруду. О 12:35, витративши майже 5 т води - повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 працівника та 1 одиниця спеціальної техніки від місцевої пожежної команди.
За попередніми даними, припустима причина пожежі - дитячі пустощі з вогнем. На щастя малеча не постраждала. Закликаємо дорослих слідкувати за поведінкою дітей та роз’яснювати їм до яких наслідків можуть призвести такі небезпечні ігри, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!