![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/224b0fa2-5f8f-4277-ae09-aa8e97bbb958.jpg)
Не одне покоління охтирчан пізнало світ хореографії під вмілим керівництвом Зої Степанівни. З часу приїзду до Охтирки в 1972 році артистки балету Зої Наклицької, в місті створена дитяча балетна студія. У 2017 році Зоя Степанівна нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
З теплом і любов’ю згадують свого наставника учні, яких доля розкидала по всіх куточках України і світу. Тож невеликий внесок може змінити життя чудового педагога. Краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття. Це дозволить виграти у недуги час та якнайшвидше розпочати лікування, повідомили в мерії Охтирки.
Картка доньки Наклицької З.С.: 4149437869467058 (Коваленко Дарина Миколаївна).
Оновлення: на картці доньки Зої Степанівни встановлено ліміт, зараз вирішується питання з банком, тому кошти можна направити на картку зятя Коваленка Максима 5218572228315821
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!