![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_403_4.jpg)
На місці автопригоди інспектори з’ясували, що 35-річний водій автомобіля ВАЗ, здійснивши рух на червоний заборонний сигнал світлофора, допустив зіткнення з автомобілем Skoda Octavia. Водій саме здійснював поворот на зелену стрілку додаткової секції світлофора. На щастя, обійшлося без травмованих.
Під час оформлення адміністративних матеріалів у керманича автомобіля ВАЗ інспектори виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік пройшов огляд на місці події. Результат був позитивним — 2,96 проміле алкоголю (майже у 15 разів більше норми).
На водія патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили. Надалі рішення прийматиме суд.
Водії! Керуйте відповідально!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....