![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1044cb09-2938-4a4e-b85a-49825bcfc57a.jpg)
Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 72 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 20 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки, матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн. 465 тис. грн.
Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Для запобігання таким випадкам будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки у побуті!
Інша небезпека - пожежі в природних екосистемах, які вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому дуже швидко вони можуть перетворитись у масштабні. Застерігаємо, будьте обережні з вогнем, не спалюйте суху рослинність та не розводьте багаття на відкритих територіях. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101», повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!