![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/57923455-da7c-4fa7-b942-a72a8912c732.jpg)
По прибуттю правоохоронці попередньо встановили, що 40-річна жінка, рухаючись на авто Cherry QQ, по вул. Воронізька допустила наїзд на 54-річну велосипедистку.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди кермувальниця велосипеда отримала тілесні ушкодження. Потерпілу було госпіталізовано до Шосткинської ЦРЛ. Авто та велосипед поміщено на майданчик для тимчасового зберігання транспортних засобів.
Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....