![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/351481116_231345076346242_2172898403873894712_n.jpg)
Студент СумДУ Олексій Болдирєв здобув чергову медаль юніорського Кубку Європи! Цього разу він став бронзовим призером змагань у Чехії. На шляху до нагороди у ваговій категорії до 90 кг українець здолав суперників з Німеччини, Сакартвело та Сербії. У півфіналі він поступився майбутньому чемпіону з Японії, а у бронзовій сутичці виявився сильнішим за співвітчизника.
Збірна України, маючи в активі 4 бронзові медалі, посіла 13-те загальнокомандне місце, а за кількістю призових місць потрапила до топ-5 серед 27 країн-учасниць.
Наша Марія Рицька у ваговій категорії до 70 кг також програла у півфіналі змагань майбутній чемпіонці, але і у втішному поєдинку не змогла зачепитися за медаль. У підсумку - 5-те місце.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Перше золото української команди на Європейських університетських іграх від представників СумДУ....
На Європейських університетських іграх, що тривають в Угорщині, завершилися особисті змагання з дзюдо....
11 липня у Мішкольці (Угорщина) стартували Європейські університетські ігри....
6-7 липня у Таллінні (Естонія) пройшов Кубок Європи з дзюдо....
28-29 червня у м. Словень Градець (Словенія) проходив Кубок Європи з дзюдо серед юніорів....