![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/450479410_2484129905067265_6712115534723422245_n.jpg)
Першу медаль для збірної України у дзюдо виборов магістрант СумДУ Микита ГОЛОБОРОДЬКО. У ваговій категорії до 66 кг він стартував з двох перемог, однак далі поступився у чвертьфіналі. Здобувши три перемоги у втішних зустрічах, наш дзюдока завоював “бронзу”, відкривши лік українських нагород на мультиспортивних європейських змаганнях серед студентів.
За крок до медалі зупинилася Тетяна ЛІМЗАЄВА. Дійшовши до півфіналу у ваговій категорії до 52 кг, вона не змогла вийти у фінал, а у бронзовій сутичці не втримала перевагу та посіла підсумкове 5 місце.
Змагання з дзюдо за участі наших студентів продовжаться сьогодні. Також стартують і змагання з баскетболу 3х3, де в чоловічій сітці також представлений Сумський державний університет, повідомили в спортклубі СумДУ.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
27-28 липня у Беріліні проходи Кубок Європи з дзюдо серед юніорів....
В Парижі тривають літні Олімпійські ігри-2024....
Український дзюдоїст Дільшот Халматов програв у поєдинку 1/8 фіналу на Олімпійських іграх-2024 в Парижі (Франція)....
Перше золото української команди на Європейських університетських іграх від представників СумДУ....
На Європейських університетських іграх, що тривають в Угорщині, завершилися особисті змагання з дзюдо....