![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/00f1924c-ee72-426a-82a7-5f37eca1cee2.jpg)
Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 142 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 43 будівлі, 4 одиниці автотракторної техніки, матеріальних цінностей на загальну суму понад 14 млн. 800 тис. грн.
Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Для запобігання таким випадкам будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки у побуті!
Інша небезпека - пожежі в природних екосистемах, які вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому дуже швидко вони можуть перетворитись у масштабні. Застерігаємо, будьте обережні з вогнем, не спалюйте суху рослинність та не розводьте багаття на відкритих територіях. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101», повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!