![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1701201902_0.jpg)
Серед недужих переважали діти віком до 18 років – 65%. Госпіталізували 44 сумчан (7% від усіх недужих). Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип наразі на 63% нижчий за цілорічний пороговий рівень.
Загалом, як повідомила начальниця управління охорони здоров’я Олена Чумаченко, з жовтня по травень на ГРВІ та грип захворіло 29343 жителі громади, що не перевищує показники минулих сезонів. Інтенсивний показник захворюваності протягом сезону був нижчим за цілорічний пороговий рівень. Це начальник управління охорони здоров’я пов’язала з запровадженням обмежувальних заходів у зв’язку з військовими діями та карантинними заходами. Найчастіше хворіли діти, частка яких у загальній структурі становила 53%. Показник госпіталізації дорівнював 7%. Серед шпиталізованих переважало доросле населення – 57%. Найбільшу кількість недужих зафіксували на дев’ятому тижні року (кінець лютого – початок березні) – 1336 людей. З березня ситуація почала стабілізуватися і така тенденція зберігається.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
На ГРВІ, грип та COVID-19 протягом епідсезону 2023-2024 рр. захворіли 4 715 963 українці. Це на 38% менше епідемічного порога,...
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський....
Третій тиждень поспіль на Сумщині захворюваність на грип та інші ГРВІ залишається на найнижчому рівні з початку епідсезону....
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський. За його словами, епідемічний сезон захворюваності на грип та інші...
На 13 тижні 2024 пороги середнього рівня інтенсивності епідемічного процесу не були перевищені в жодній громаді області....