![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/63b4b9ca18aae.jpeg)
На коронавірус попереднього тижня занедужали 39 дорослих і дитина, що на 25% менше ніж за тиждень до того. Зафіксували один, пов'язаний з хворобою, летальний випадок. Наразі на COVID-19 хворіють 114 жителів громади. У стаціонарі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» проходять лікування 13 дітей з підозрою на хворобу. У стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» перебувають дев’ять жителів громади (всі потребують кисневої підтримки, один хворий поміщений до реанімації), у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» – сім сумчан (один недужий – у відділенні інтенсивної терапії, підключений до апарата ШВЛ).
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сезонні вірусні захворювання в Україні очікувано йдуть на спад....
На ГРВІ, грип та COVID-19 протягом епідсезону 2023-2024 рр. захворіли 4 715 963 українці. Це на 38% менше епідемічного порога,...
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський....
На Сумщині триває епідемічний підйом захворюваності на ГРВІ та грип....
Три випадки субваріанту штаму короновірусу Омікрон - JN.1, ,який називають "Дженні" виявили на Сумщині....