![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/194760818_317575239752964_3655377966040911683_n.jpg)
Фотографії полеглих героїв будуть розміщені на колишній дошці пошани. Міський голова Надія Вайло зазначила, що з початку повномасштабного вторгнення росії загинуло 36 жителів Глухівської громади. На їхню честь після війни буде створено великий меморіал, обеліск чи пам’ятник, після консультацій з громадськістю облаштується Алея героїв. Але вже зараз в центрі міста ми маємо зробити локацію, де будуть вшановані всі наші герої.
Члени виконкому погодили демонтаж пам’ятника Пушкіну у парку відпочинку. Після рішення депутатів міської ради його приберуть з громадського простору.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!