Ключовими питаннями для обговорення під час зустрічі були: постачання підрозділам ДСНС пожежних авто та техніки для розмінування; допомога у відновленні медзакладів у прикордонних громадах та їх оснащення необхідним обладнанням, йдеться на сайті ОВА.
Було прийнято рішення про подальше співробітництво з ГО «Меккенгайм Допомога» щодо гуманітарної підтримки Сумщини, розвиток відносин в економічній сфері, зокрема опрацювання інвестиційних проектів.
Представлено перелік проектних ідей для реалізації за участі міжнародних партнерів, зокрема у галузі енергетики.
«Дякую керівнику ГО «Меккенгайм Допомога» Стефану ПОЛЮ ( Stefan Pohl ) за досягнуту домовленість щодо постачанням найближчим часом пожежних автомобілів та відповідної техніки для потреб Сумської області!», – підкреслив Тарас Савченко.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
Поповнення автопарку стало можливим завдяки співпраці ГО «СББ-ТИЛ» з німецькою благодійною організацією «Синьо-жовтий хрест»....
Мандрівний полковник Монте Дунард привіз у глухівську лікарню морозильну камеру для зберігання крові....
Прикордонні міста Сумщини перебувають під постійним вогнем ворога, який методично винищує житлову та цивільну інфраструктуру населених пунктів прикордоння....
Благодійна організація «Благодійний фонд «Global Empowerment Mission UA» передала понад 1000 продуктових наборів для ВПО та родин захисників України нашої...