![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/333625269_523561659940203_3110060014030681565_n.jpg)
БО «БФ Карітас Харків», відгукнувшись на прохання, надала Тростянецькій громаді благодійної допомоги на загальну суму 77,0 тис гривень.
Центр первинної медичної допомоги отримав медичні прилади: тонометри, пульсометри, глюкометри, а також оглядові рукавички, маски, вату, бинти, кровоспинні джгути.
Для Центру компактного проживання ВПО надійшли гігієнічні засоби: шампуні, рідке мило, туалетний папір, вологі серветки, зубні пасти, рушники, мильниці тощо.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!