![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/smitta_060303.jpg)
Цьогоріч в Сумах планується розпочати прибирання міста не з 1 квітня, як це робилося минулі роки, а з 15 березня. Під час стріму мер звернувся до підприємців з проханням підтримати це рішення і приділити прибіранню прилеглих територій більше уваги: не тільки підмітати, а й за потреби відремонтувати що треба, привести до ладу.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!