![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/grip281122_1.jpg)
Заклади охорони здоров'я громади забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги хворим, які проходять стаціонарне лікування, а таких загалом наразі 1343 людини (154 – діти), повідомляє Сумська міська рада.
Ситуація з захворюваністю на ГРВІ та грип протягом останнього тижня значно не змінилася: 1336 нових випадків. Серед недужих переважали дорослі віком 30–64 роки та діти віком 5–14 років – цих категорій було майже порівну. Показник шпиталізацій зріс на 15% – 81 особа (30 – діти, 51 – дорослі) або 6% від усіх хворих. Щодо інтенсивного показника захворюваності, то він наразі на 16% нижче за цілорічний пороговий рівень.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
На засіданні Госпітальної ради ухвалили проект Концепції Сумського госпітального округу....