![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/332571526_1257759325138728_5832386917885859563_n.jpg)
У новоствореному класі безпеки одночасно функціонують чотири локації з безпеки життєдіяльності. В найбільш доступнішому для дітей форматі – ігровому – рятувальники, піротехніки, поліцейські та медики зможуть відпрацьовувати з малечею усі необхідні знання, які забезпечать безпеку підростаючого покоління в умовах сьогодення.
Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.
«Клас безпеки» – це всеукраїнський проєкт, метою якого є теоретичне і практичне навчання дітей діям під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Зокрема, дотримання правил пожежної безпеки у побуті, правил поводження з вибухонебезпечними предметами, правил поводження на воді, правил дорожнього руху, надання домедичної допомоги, ознайомлення з порядком дій у екстремальних ситуаціях тощо.
До роботи у класах безпеки залучаються педагогічні працівники, фахівці управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Сумській області, Національної поліції, медичні працівники, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо. повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!