![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2022cf7e046796195468d24a4bb6833b.jpg)
У заході взяли участь: Ямпільський центр культури і дозвілля, Ямпільський Центр дитячої та юнацької творчості, ДНЗ ясла-садок «Малятко», молодіжний центр «ДІМ», Ямпільська станція юних натуралістів, Воздвиженський старостинський округ, Ямпільська публічна бібліотека, Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Петро Ковальов, Олена Ахрамова та інші жителі громади.
Загальними зусиллями було зібрано 57 241 грн.
Дякуємо усім небайдужим за організацію благодійного ярмарку, а мешканцям та гостям громади за те, що долучилися до збору коштів. Повідомили в Ямпільській селищній раді.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!