![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/331774674_866289621150564_2169255924009254856_n_0.jpg)
Нагороду вона отримала під час чемпіонату України з пауерліфтингу, який нині проходить в Коломиї. Там наша земляка працює суддею. Про це вона повідомила у фейсбуці.
“А на фоні найболючіший серцю банер змагань із Героями-захисниками, завдяки ним ми сьогодні маємо змогу проводити чемпіонат України з пауерліфтингу, але вони вже ніколи не будуть його учасниками… І учасниками Олімпійських та Всесвітніх Ігор теж ніколи не стануть, «бо спорт сьогодні - це про мир, про толерантність і про відсутність політики», саме тому світ закриває очі на участь російських та білоруських спортсменів у змаганнях, в той час, як ми втрачаємо кращих з кращих! Але надія на справедливість помирає останньою…
Слава Україні, слава нашим Захисникам!”, - написала сумчанка.
Минулого року тендітна сумчанка (57 кг) виграла чемпіонат світу та чемпіонат Європи з жиму лежачи з рекордами світу — спочатку 122 кг, потім 123,5 кг.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!