Під час розмови чоловіки дійшли згоди, що заявник спочатку перерахує гроші за товар, а вже потім йому відправлять дрова. Потерпілий не задумуючись, що це може бути шахрай, перерахував на вказаний рахунок 16 000 гривень. Та як наслідок, очікуваної покупки так і не отримав.
Наразі правоохоронці по даному факту відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України “Шахрайство” та проводять подальші розшукові заходи, аби встановити злочинця, повідомляє поліція Сумщини.
За минулі вихідні шахраї ошукали четверо жителів Сумщини та виманили близько 328 000 власних заощаджень. За кожним фактом у поліції...
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...