![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/be98edab-0e89-4f0d-9e76-21d379cb6e1b.jpg)
Під час спільного патрулювання разом із представниками лісової охорони, працівники відділення поліції № 1 (м. Кролевець) Конотопського районного відділу поліції викрили 49- річного місцевого мешканця, який здійснив незаконний поруб 26 дерев породи акація.
Правоохоронці спіймали зловмисника «на гарячому». Він саме завантажив незаконно спиляну деревину у тракторний причеп та вже збирався їхати, але залишити місце злочину не встиг.
Речові докази, зокрема бензопилу та деревину поліцейські вилучили, а транспортний засіб тимчасово затримали та помістили на штрафмайданчик.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 ККУ «Незаконна порубка лісу», повідомляє поліція Сумщини.