У Дружбівській громаді пройшла благодійна акція “З теплом у серці. Разом до перемоги!"
6 листопада працівниками культури та артистами Дружбівської громади проведено благодійну акцію "З теплом у серці. Разом до Перемоги! ", а також хореографічний колектив "Силует " організував ярмарок на підтримку ЗСУ.
6 листопада працівниками культури та артистами Дружбівської громади проведено благодійну акцію "З теплом у серці. Разом до Перемоги! ", а також хореографічний колектив "Силует " організував ярмарок на підтримку ЗСУ.
День Конституції України у Сумах цьогоріч не схожий на минулорічні. Війна внесла корективи до урочистих днів українців. Зазвичай вихідний день, у цьому році – робочий.
Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов. Сьогодні День вишиванки не національне свято, а всесвітнє.