![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20221107_111210_580.jpg)
На місці події інспектори попередньо встановили, що 23-річний водій транспортного засобу Volvo, який мав ознаки алкогольного сп'яніння, допустив наїзд на велосипедистів, які рухалися в попутному напрямку. У результаті ДТП 43- та 22-річні чоловіки отримали тілесні ушкодження. Їх шпиталізували до лікарні. Водій Volvo здав аналіз біосередовища у медичному закладі.
На місце автопригоди інспектори викликали слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції для з’ясування всіх обставин події. Триває перевірка.