![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_435_1.jpg)
За результатами двох турів ІІ Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «В унісон» юна вокалістка Марія КОСТЮЧЕНКО стала володарем Гран-прі, а учениця фортепіанного відділу Лада ПОЖИЛЕНКО посіла І місце. Захід проходив за підтримки Національної Всеукраїнської Музичної Спілки та Національної спілки композиторів України.
На канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Торонто-2022» Марія Костюченко стала лауреатом ІІІ ступеню, повідомили у Сумській міськраді.