![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_343_4.jpg)
Та під час спілкування з 32-річним керманичем інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Огляд на стан сп'яніння чоловік пройшов на місці зупинки. Алкотестер зафіксував результат 1,38 проміле алкоголю.
На водія патрульні винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення правил проїзду пішохідних переходів) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили, повідомили в патрульній поліції Сумщини.