![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/74590d76-9041-4398-9355-5aaab9d1a9d9.jpg)
На місці правоохоронці побачили, що вікно до приміщення білетної каси розбите, а всередині знаходиться хлопець та дівчина. Ще двоє дівчат у цей час гойдалися в одній із кабінок колеса огляду.
Для з’ясування всіх обставин молодих людей доставили до Шосткинського районного управління поліції. Всі четверо жителі Шостки, трьом – по 16 років, а одній із дівчат вже виповнилося 18.
Вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності, повідомили в поліції Сумщини.