![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_406_0.jpg)
Збірна України, на жаль, не змогла поборотися за путівку у дивізіон А, проте пробилася у дивізіон В. У трьох матчах наші здобули одну перемогу — над хорватами 8:3 і двічі програли — австрійцям 3:5 і італійцям 3:4. Останню зустрі наші програли буквально на останній хвилині, коли суперники вирвали перемогу забивши два м'ячі.
Весь турнір виводив збірну на поле вихованець шосткинського хокею Дмитро Луппа, для якого матч проти італійців став ювілейним 100-м.